5 urodziny Trójmiejskich Geek Girls Carrots

5thBirthdayGGC3CITY

Geek Girls Carrots, czyli ogólnopolska społeczność kobiet interesujących się nowymi technologiami ma również swój oddział w  Trójmieście – liczący 2 tysiące odważnych przedstawicielek płci pięknej, pieszczotliwie nazywanych ‘Carrotkami’. To właśnie one w najbliższy poniedziałek obchodzą 5 urodziny swojej działalności i zapraszają wszystkich zainteresowanych do świętowania razem z nimi w nowoczesnym Olivia Business Centre znajdującym się w Gdańsku-Oliwie. 

Misją prężnie rozwijającej się społeczności jest zwiększenie udziału kobiet w branżach związanych z nowymi technologiami poprzez promowanie płci pięknej w IT oraz ich rozwój zawodowy. Tradycją Karotek jest integracja i networking w przyjaznej, nieformalnej atmosferze sprzyjającej nauce i nawiązywaniu perspektywicznych znajomości, odbywający się zazwyczaj przy kawie i marchewkowym cieście. Nie musisz być wybitnym informatykiem, aby dołączyć do społeczności – spotkania są otwarte dla wszystkich chętnych.

W Trójmieście do tej pory zorganizowanych zostało niemal 50 regularnie odbywających się spotkań, wykładów i warsztatów, którym towarzyszyła rozmowa o nowych technologiach, trendach i zmianach, a także dyskusje na temat szeroko rozumianej branży technologicznej. Na cyklicznych wydarzeniach wystąpiło ponad 100 prelegentów dla setek uczestników każdego roku. Rocznicowe spotkanie to okazja do wysłuchania historii ekspertów, poznania ich doświadczeń, zadawania pytań i dyskutowania. 

 

“Geek Girls Carrots zapraszają każdego, kto chce podejmować wyzwania w branżach związanych z nowymi technologiami.”

Czas: 5 marca 2018, 18:00          Miejsce: O4 Coworking, Olivia Business Centre, Gdańsk

PROGRAM SPOTKANIA:

17:45 – 18:00 Rejestracja uczestników

18:00 – 18:20 Oficjalne rozpoczęcie | Anna Czoska ‘Fundacja Carrots i przyciąganie kobiet do nowych technologii’  

18:20 – 18:40 Pierwsza prelekcja |  Kasia Gola  ‘Trendy Fashiontech 2020 i jak je znaleźć’

18:40 – 19:00 Druga prelekcja | Natalia Talkowska ‘Jak transformować idee i informacje w przejrzyste i interesujące komunikaty dla interesariuszy?”

19:20 – 20:00 Panel dyskusyjny | Moderator: Monika Bogdanowicz/Olivia Business Centre, Urszula Gołowicz/Intel, Dominika Makuch/Dynatrace, Lidia Krystoforska/DeSmart, Anna Marchwicka/GetResponse, Martyna Wędzicka – Obuchowicz/Less studio.

20:00   Część nieoficjalna – networking przy kawie i cieście

 

Więcej informacji znajdziecie na stronach:
https://5thbirthdayggc3city.evenea.pl/
https://www.facebook.com/events/1846156949008058/