60-LECIE STUDENCKIEJ AGENCJI RADIOWEJ

logo_radioSAR_kolor_pro

Rok 2017, jest bardzo wyjątkowy dla naszej organizacji, ponieważ 60 lat temu w jednym z akademików Politechniki Gdańskiej przy ulicy Wyspiańskiego, powstał radiowęzeł “Luna”, który bardzo szybko przekształcił się w Studencką Agencję Radiową. Będąc dumni z tak długiej historii już dziś chcemy zaprosić wszystkich obecnych i byłych członków naszej organizacji na uroczystą galę, która odbędzie się 21 października 2017 r. na Auli Głównej Politechniki Gdańskiej.

 

Nasze spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 od wystąpienia obecnego Redaktora Naczelnego oraz zaproszonych gości. Następnie czekają nas doznania artystyczne, po których przystąpimy już do wspólnej zabawy i biesiadowania  w rytm wielopokoleniowych hitów (szczegółowy plan wydarzenia zostanie opublikowany 25.08.2017 r.).  Zapraszamy wszystkich osoby, które będą chciały przybyć na uroczystość o zarejestrowanie się pod adresem: www.radiosar.pl/60lecie. Liczymy na to, że tego dnia będzie się mogła spotkać jak największa liczba była i obecnych członków Studenckiej Agencji Radiowej.

Wszystkie pytania dotyczące obchodów 60-lecia można kierować pod adresem: 60lecie@radiosar.pl bądź pod numer telefonu 791 979 270 – Mateusz Wyborski.

 

Do zobaczenia 21 października !

 

www.radiosar.pl/60lecie

 

PLAKAT__60_LECIE