03.11.2016 Kajetan Cieślak Radio SAR Poleca!, Wydarzenia, Zapowiedzi,

Australia za 8 dolarów – Busem Przez Świat w Gdańsku!

bez-tytulu

Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o Busem Przez Świat – niezwykłym blogu podróżniczym, którego autorzy cały czasu udowadniają, że aby zwiedzić świat wcale nie potrzeba ciężarówki pieniędzy. Z okazji premiery ich najnowszej książki pt. „Busem Przez Świat. Australia za 8 dolarów” spotkają się z nami już 7 listopada na Politechnice Gdańskiej.

 

“Mówili nam, że to niemożliwe. Nikt busem kupionym za grosze nie przejedzie z Dolnego Śląska na Gibraltar. A już na pewno nie pięciu facetów bez doświadczenia”. Dzisiaj, po 6 latach od tej niesamowitej wyprawy wiemy już, że nie tylko było to możliwe ale również stało się początkiem fantastycznej przygody dla Oli Ślusarczyk i Karola Lewandowskiego, autorów bloga podróżniczego Busem Przez Świat. Od tego czasu wraz ze swoimi przyjaciółmi odwiedzili już ponad 50 państw a wszystko to podróżując starym, kolorowym busikiem i wydając około 8 dolarów dziennie.

 

Ich najnowsza książka opisuje 4-miesięczną wyprawę do Australii, która odbyła się . W ramach cyklu spotkań Karol i Ola opowiedzą nam jak tanio podróżować po tym kontynencie, jak zorganizować taką podróż i co ciekawego spotkało ich przez ten czas spędzony na drugim końcu świata. Chętnych nie brakuje, dlatego jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu radzimy nie przychodzić na ostatnią chwilę. Wstęp jest wolny a spotkanie odbędzie się w bliżej nieokreślonym audytorium Politechniki Gdańskiej, dlatego zapraszamy również na Facebook’ową stronę wydarzenia aby na bieżąco śledzić wszelkie informacje.

Kajetan Cieślak

14425361_1406892725991862_6633966656653202314_o