Bracia Figo Fagot w AKPG “Kwadratowa” – zapowiedź

14976804_1121853527862438_4979455766169355696_o

“Klub, noc, nocny czar…” – to wszystko zbliża się wielkimi krokami, gdyż Bracia Figo Fagot już w najbliższą sobotę zagrają swój koncert w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej “Kwadratowa”.

 
Bracia Figo Fagot otworzą kalendarz koncertów Kwadratowej w 2017 roku! Do Akademickiego Klubu Politechniki Gdańskiej zespół wróci po 4 latach. Od tamtego czasu repertuar powiększyli o 3 albumy i wiele hitów, a na ich koncertach największe kluby w Polsce wypełniają się po brzegi.

 

Ten zespół chyba nie wymaga przedstawienia. Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy. 14 stycznia Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w AKPG “Kwadratowa”, aby raz jeszcze porwać nas, tym razem nie tylko swoimi znanymi hitami, ale również pierwszym po tak długiej przerwie premierowym materiałem. Przypomnijmy, że ostatni, trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku.

Bożenka (z 15 milionami odtworzeń w serwisie YouTube), to punkt obowiązkowy koncertu BFF, ale w trakcie występu nie powinno zabraknąć innych przebojów, z których te których tytuły możemy bez obawy podawać to m.in. Ooooo kończy się już noc (piosenka niekoniecznie dotycząca nieprzespanych godzin przed sesją), Pisarz miłości (bynajmniej nie będący rozprawką o epoce romantyzmu) czy Hot Dog (który wbrew pozorom nie zauroczy zainteresowanych fast foodową gastronomią).

Podsumowując: będzie ciekawie i raczej niegrzecznie, a dzięki przewidującej organizacji wszystko to będzie miało miejsce 14 stycznia, który na całe szczęście jest sobota, po którym na jeszcze większe szczęście będzie niedziela, dzięki czemu wszyscy będziemy mogli komfortowo wrócić do formy.

 

Data: 14 stycznia 2017 (sobota)
Miejsce: Gdańsk-Wrzeszcz, AK PG Kwadratowa, ul.Siedlicka 4
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż do dn.13.01), 50zł (w dniu koncertu)
Rozpiska godzinowa:
otwarcie drzwi 19:00,
support 19:15,
koncert 20:00,
po koncercie impreza

 

grafika bff