Darmowe wejście na mecz dla studentów pierwszego roku!

Lechia Gdańsk - stadion w Letnicy

Nowy rok akademicki jeszcze nie zdążył się w pełni rozkręcić, a studenci pierwszego roku już są zachęcani do korzystania w pełni z przywilejów świata akademickiego. Lechia Gdańsk uruchomiła właśnie ofertę skierowaną do najmłodszych żaków, dzięki której będą mieli możliwość dopingować drużynę Lechii Gdańsk w meczu z Górnikiem Zabrze już 16 października na żywo na stadionie w Letnicy.

Lechia Gdańsk - logo

Każdy nowy student, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania, będzie mógł bezpłatnie dopingować Lechię Gdańsk na najbliższym meczu z Górnikiem Zabrze, który odbędzie się w piątek 16 października 2015 roku o godzinie 18.00. Dla wielu z nich będzie to okazja aby po raz pierwszy poznać najpiękniejszy stadion w Polsce, obiekt w Gdańsku Letnicy oraz poczuć sportowe emocje. Każdy „pierwszak” bez względu na to jaką wybrał uczelnię, będzie mógł przekonać się, jak ważny dla Biało-Zielonej drużyny jest doping prowadzony przez kibiców.

Oferta bezpłatnego biletu na mecz z Górnikiem Zabrze dotyczy tylko studentów I roku jednolitych studiów magisterskich lub I roku studiów I stopnia. Jest ona indywidualna co oznacza, że nowy żak może otrzymać wejściówkę tylko dla siebie.

Jak skorzystać?
Wystarczy zgłosić się ze swoją legitymacją studencką do jednego ze stacjonarnych punktów Lechii Gdańsk, których spis można znaleźć na stronie: http://www.lechia.pl/biletypodstrona,77-gdzie_kupic_bilet.html. To tam studenci otrzymają darmowy bilet na mecz z Górnikiem Zabrze.

Uwaga!
Wejściówki można odbierać do czwartku, 15 października. Oferta dotyczy tylko sektora niebieskiego.

Zapraszamy serdecznie!