Guns N’ Roses zagrają w Gdańsku

guns-n-roses-1

Już 20 czerwca legendarne Guns N’ Roses zagra na stadionie w Letnicy w ramach swojej trasy koncertowej Not In This Lifetime Tour 2017. Tego powstałego w 1985 roku zespołu prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Gitarzysta Slash oraz wokalista Axl Rose stworzyli jedne z największych rockowych hitów minionych lat.

Obecnie Guns N’ Roses w składzie: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze) rozpoczną swoją trasę koncertową 27 maja w Dublinie i nie zatrzymają się dopóki nie zagrają następnych 18 zaplanowanych koncertów na terenie Europy i kolejnych 15 imprez w Ameryce Północnej. Najważniejszą informacją jest, że Guns N’ Roses zagrają również na stadionie Energa Gdańsk w Letnicy 20 czerwca.

 

guns-n-roses-1

 

Na przełonie ostatniej dekady zespół Guns N’ Roses występował na wyprzedanych koncertach i był headlinerem na festiwalach na całym świecie, promując ciepło przyjęty przez krytyków i pokryty platyną album Chinese Democracy z 2008 roku. Sześć studyjnych albumów później Guns N’ Roses jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Koncerty kultowej grupy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej, łącząc miliony fanów na całym świecie. Trasa Not In This Lifetime Tour organizowana przez agencję Live Nation sprzedała w 2016 roku prawie 2 miliony biletów, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd.

 
Bilety:

Ceny rozpoczynają się od 227 zł.

Przedsprzedaż dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 5 grudnia o godzinie 11:00 i potrwa do czwartku 8 grudnia do godziny 22:00. Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych  na stronie Live Nation Polska rozpocznie się w środę, 7 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku 8 grudnia do godziny 18:00. Ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 9 grudnia o godzinie 10:00.

Więcej informacji o biletach: http://www.livenation.pl/show/916672/guns-n-roses-not-in-this-lifetime-tour/gdansk/2017-06-20/pl

 

Szymon Nowicki