Inżynierskie Targi Pracy na PG

ITP2016_tlo

Kilkadziesiąt ofert pracy i staży, 23 bezpłatne warsztaty i szkolenia – to tylko niektóre atrakcje nadchodzących Inżynierskich Targów Pracy, które odbędą się w najbliższym tygodniu na dziedzińcach Politechniki Gdańskiej.

 

Tegoroczne Inżynierskie Targi Pracy to już siódma edycja corocznej, dwudniowej imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk, która odbędzie się w dniach 16-17 marca. Podczas tegorocznej edycji zaprezentuje się ponad 50 wystawców, z którymi będzie można porozmawiać w godzinach 9-15, a każdego dnia znajdziemy tam innych przedstawicieli. Oprócz reprezentantów firm, poszukujących wykwalifikowanych pracowników, pojawią się również trenerzy, którzy przeprowadzą serię blisko 20 bezpłatnych warsztatów skierowanych do studentów Politechniki Gdańskiej. Aby wziąć udział w szkoleniach wystarczy zapisać się na listę na oficjalnej stronie organizatorów.

 

ITP2016_Baner

 

Na targach zaprezentują się przedstawiciele różnych branż, dla których specjalistów kształci Politechnika Gdańska: Intel, Atos, Michelin, Accenture, P&G oraz RB (Reckitt Benckiser) – Partner Złoty tegorocznego przedsięwzięcia, a to tylko część ze wszystkich wystawców, którzy w zeszłym roku przyciągnęli ponad 12 tys. studentów oraz absolwentów. Aby móc przybliżyć Wam to wydarzenie, będziemy je relacjonować na żywo wprost z holu przed Biblioteką Główną znajdującą się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.

 

Organizator – BEST Gdańsk jest lokalną grupą Board of European Students of Technology, organizacji zrzeszającej ponad 3300 studentów z 33 krajów Europy. 97 grup lokalnych BEST-u tworzy silną i wciąż rosnącą, dobrze zorganizowaną grupę studentów. W codziennym działaniu chcą oni wykorzystać swoją kreatywność i energie do rozwoju trzech środowisk: akademickiego, studenckiego i gospodarczego.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat Inżynierskich Targów Pracy 2016, zapraszamy do śledzenia fanpage’a na Facebooku (https://www.facebook.com/ITP.PG) oraz strony internetowej (http://www.itp.gdansk.pl/).

 

 

ITP2016_galeria2 ITP2016_galeria1 ITP2016_galeria4 ITP2016_galeria3