17.11.2016 Kamil Kocon Kultura i sztuka, Muzyka, Wydarzenia,

“KOMETY grają PARTIĘ” po raz ostatni – w Gdyni / 20.11.2016

logo-ucho

KOMETY (gość specjalny: Castlings):

 

20.11. Gdynia, Ucho, wejście do klubu od godziny 19:00, start o 20:00.

 

Komety

komety3_fot-_rafa%e2%94%bce_wo%e2%95%a0ujcik
fot. Rafał Wójcik / mat. prasowe Thin Man Records

Na rok 2016 przypada XX rocznica debiutu scenicznego Partii, kultowego warszawskiego zespołu. Wyjątkowym wydarzeniem będą jubileuszowe koncerty, podczas których Komety – formacja, założona przez Lesława, lidera Partii – zaprezentuje set złożony z największych przebojów, nieistniejącego już zespołu. Słuchacze będą mieli szansę usłyszeć ten materiał po raz pierwszy od 13 lat.

 

W październiku do sprzedaży trafił nowy album koncertowy Komet zatytułowany „Bal nadziei” (Thin Man Records, 2016). Płyta jest zapisem trasy koncertowej, która odbyła się jesienią 2015 roku. Na krążku znajduje się wiązanka największych przebojów Komet w wersji live, a zespół dołożył wszelkich starań, by nowa płyta koncertowa miała jakość albumu studyjnego.

 

Lider Komet – Lesław, tak mówi o „Balu nadziei”:

Znajomość tylko studyjnego oblicza Komet to niepełny obraz zespołu. Postanowiliśmy wydać płytę koncertową, ponieważ chcieliśmy, żeby słuchacz mógł się w domu lub samochodzie poczuć jak na naszym koncercie. Kiedy jej się słucha, z głośników cieknie pot.

https://www.facebook.com/komety

 

„Bezsenne noce” (live z albumu „Bal nadziei”): https://youtu.be/7gteYSwx8XI

Castlings

Perkusista i gitarzysta ex. The Esthetics założyli Castlings, do składu doszedł Marcin Lewandowski (Judy’s Funeral) i (najważniejsze) Oliwia Walewska na wokal! Zapraszamy do słuchania singla “Love Is A Drag”.

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu). Miejsca sprzedaży biletów na oficjalnym wydarzeniu FB: https://www.facebook.com/events/712560382230377/