10.03.2015 Katarzyna Dziewicka Informacje, Nauka,

Łap Ład – konkurs fotograficzny

łap ład

Do 31 marca można przesyłać zdjęcia ładu i nieładu przestrzennego, który zauważyliście gdzieś na terenie Trójmiasta! Konkurs organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej UG.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy zrobić jedno zdjęcie przedstawiające przykład ładu przestrzennego oraz jedno zdjęcie nieładu przestrzennego. Zdjęcia muszą być wykonane na terenie Trójmiasta. Do udziału w konkursie można zgłosić maksymalnie dwie pary zdjęć. Zdjęcia należy wysłać na adres: laplad2015@yahoo.com z krótkim komentarzem, termin nadsyłania zdjęć mija 31 marca!

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe, a ich zdjęcia przedstawione zostaną na wystawie w budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Więcej informacji na temat nagród i samego konkursu znajdziecie tutaj.

Organizatorzy konkursu pragną zwrócić uwagę studentów na wygląd otoczenia, w którym żyjemy na co dzień. Zachęcają nas do wnikliwej i krytycznej oceny przestrzeni wokół nas, do “wskazania piękna i napiętnowania brzydoty”.

Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej działa przy Uniwersytecie Gdańskim od 2013 roku. Zakres ich zainteresowań dotyczy m.in. planowania przestrzennego, urbanistyki, architektury krajobrazu, regionalistyki, marketingu miejskiego czy zintegrowanego zarządzania strefą nadmorską.

Regulamin konkursu “Łap Ład”:
http://goo.gl/PkfBAf

Więcej informacji nt konkursu znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku’u:
https://www.facebook.com/events/766207726798392/

Fanpage Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej UG:
https://www.facebook.com/skngpug