Miejsce warte odwiedzenia!

wstarymkadrze

 

Nie każdy jest fanem głośnych koncertów czy całonocnych imprez, więc tym, którzy lubią spędzać czas w kameralnych miejscach, polecamy kawiarnię  „W Starym Kadrze”.  W cieniu Bazyliki Mariackiej, przy ulicy Grobla I 3/4, mamy wygodne fotele i sofy, w które możemy się wtulić  i napić pysznej kawy, lub podnieść sobie poziom endorfin, najlepszym brownie w Trójmieście.

 

Kawiarnia dzieli się na dwie sale: w pierwszej, większej, mamy miejsce aby przyjść ze znajomymi, posiedzieć i spokojnie porozmawiać, oraz druga, mniejsza – wyciszona, pełna foteli, koców i poduszek – sala filmowa, w której codziennie, dwa razy dziennie, wyświetlany jest film. Menu w tym miejscu, zaskakuje swoją niecodziennością. Wszystkie pozycje noszą tytuły filmów. Przyjemnie byłoby się napić Epoki lodowcowej, w postaci podwójnego espresso, mleka, lodów, bitej śmietany i syrop smakowego?

Kawiarnia ta, jest idealnym miejscem zarówno na listopadowe popołudnie z przyjaciółką przy kubku gorącej czekolady, jak i romantyczny wieczór, z ukochaną osobą. Miejsce to oferuje magiczną atmosferę w stylu retro, oraz bardzo ciekawe i pyszne pozycje w menu. Zdecydowanie, jest miejscem godnym polecenia i odwiedzenia.

 

https://www.facebook.com/WStarymKadrze

 

Jeżeli znacie inne miejsca, godne polecenia, dajcie nam o nich znać na facebooku: facebook.com/radiosar – na pewno je sprawdzimy i opiszemy.

 

Monika Nakielska