Muzyczne powroty na scenę Kwadratowej

hands

 

Fala wydziałowych otrzęsin już za nami, sezon na koncerty plenerowe już dawno się zakończył, więc, jak co roku jeden z największych w Gdański, a jednocześnie najlepszy klub Politechniki Gdańskiej AK Kwadratowa  serwuje nam kilka garści dobrej muzyki w postaci nadchodzących koncertów:

26 listopada 2016  – RASMENTALISM 

Ras i Ment XXL wystąpią ponownie w jednym z największych gdańskich klubów. Tym razem jednak materiał, z jakim przyjadą będzie poszerzony o album “1985”, który ukazał się 8 kwietnia nakładem Asfalt Records. Duet koncertuje    w towarzystwie Torta, który ubarwia koncerty grą na instrumentach klawiszowych. Informacje o biletach pojawią się wkrótce na fanpage’u AK PG Kwadratowa.

rasmentalism-kwadratowa

8 grudnia 2016 (20:00) – MESAJAH

Jest to jeden z najpopularniejszych obecnie artystów na rynku Reggae w naszym kraju. Wyrusza właśnie w trasę koncertową promującą album „Powrót do korzeni”, który ukaże się 21 października.
Na koncertach usłyszeć będzie można materiał z nowej płyty oraz wszystkim dobrze znane hity, takie jak – Szukając Szczęścia, Lepsza Połowa, Każdego Dnia czy Wolne.
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż do dn.13.01), 50zł (w dniu koncertu)
Sprzedaż: Empik, punkty sprzedaży Eventim, www.eventim.pl

14 stycznia 2017 (20:00) – BRACIA FIGO FAGOT

Bracia Figo Fagot otworzą kalendarz koncertów Kwadratowej w 2017 roku! Do Akademickiego Klubu Politechniki Gdańskiej zespół wróci po 4 latach. Od tamtego czasu repertuar powiększyli o 3 albumy i wiele hitów, a na ich koncertach największe kluby w Polsce wypełniają się po brzegi.
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż do dn.13.01), 50zł (w dniu koncertu)
Sprzedaż: Empik, punkty sprzedaży Eventim, www.eventim.pl

bracia-figot-fagot

Oczywiście poza koncertami zapraszamy na fanpage AK PG Kwadratowa oraz na czwartkowe “Disko Sztosy”, oraz weekendowe imprezy!

Lucyna Biczyńska