Podsumowanie ITP 16-17.03.2016 [ZDJĘCIA]

itp 900x500

Inżynierskie Targi Pracy 2016 były to dwa dni wytężonej pracy zarówno dla organizacji BEST jak i dla naszego zespołu redakcyjnego, który relacjonował na żywo przebieg wydarzenia z polowego studia tuż obok biblioteki, w samym sercu Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.

 

Zarówno w środę jak i czwartek w godzinach od 9:oo do 15:oo umilaliśmy słuchaczom, studentom i przedstawicielom firm czas muzyką, wywiadami, konkursami i nieopisaną ilością pozytywnej energii. Spośród ponad 50 wystawców mających swoje stanowiska na dwóch dziedzińcach oraz w holu Gmachu Głównego, wywiadu udzieliło nam 18 firm, w tym: Fundacja Integralia, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Intel, Atos, Procter&Gamble, Accenture, Sii, Electro Croon Polska, Urząd Dozoru Technicznego, RB, Michelin, Jit Solutions, ThyssenKrupp, Ergo Hestia, Eaton, Axicom, International Paper oraz Biuro Karier PG. Za profesjonalne podejście i zaangażowanie serdecznie dziękujemy wszystkim przedstawicielom, którzy poświęcili nam swój czas. Zapisy wywiadów pojawią się wkrótce na stronie naszego Radia!

 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zorganizowali konkursów z bardzo kuszącymi nagrodami. I w ten sposób w ciągu dwóch dni rozdaliśmy 5 bonów do Restauracji Mandu o wartości 30 zł każdy, 2 wejściówki do najlepszych pokoi ucieczki w Gdańsku Escape Rooms znajdujących się w Fun Arenie (Stadion Energa), 3 zaproszenia do strzelnicy „Czapla” we Wrzeszczu o wartości od 50 do 80 zł, oraz podwójną wejściówkę na koncert do Wydziału Remontowego. Laureatom konkursów rozległej wiedzy muzycznej, dużego dystansu do siebie i odwagi serdecznie gratulujemy!

 

Jeśli przeoczyliście nasze stanowisko w GG, lub nie zdążyliście wziąć udziału w konkursie, mamy dobre wieści. Już w najbliższy wtorek 22 marca od godziny 9:oo zapraszamy na Forum Organizacji i Kół Akademickich FOKA, skąd niezmiennie będziemy prowadzić relację na żywo. Przewidujemy jeszcze więcej atrakcyjnych nagród i świetnych wywiadów. Będziecie mogli zobaczyć działalność Radia SAR od kuchni, a my, radiowcy, służymy Wam pomocą i odpowiedzią na nurtujące pytania w związku z naszą działalnością! Zapraszamy gorąco!