Projekt T-Mobile Electronic Beats Festival wraca do Warszawy!

Piątek, 4 kwietnia 2014 to data kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats organizowanego przez T-Mobile.

• 28 marca – Praga, 4 kwietnia – Warszawa, 11 kwietnia – Bratysława, 23 maja – Kolonia

• Najlepsze momenty festiwali Electronic Beats z 2013 roku w nowych EB Apps

• Electronic Beats Radio najlepszą muzyczną aplikacją roku według “Android Magazine”

Międzynarodowy program muzyczny Electronic Beats prowadzony przez T-Mobile ogłosił daty nadchodzących festiwali, które odbędą się wiosną 2014 roku. Fani Electronic Beats Festival już teraz powinni rezerwować terminy na cztery kolejne wydarzenia w różnych miastach Europy: 28 marca w Pradze, 4 kwietnia w Warszawie, 11 kwietnia w Bratysławie i 23 maja w Kolonii. Bilety na wszystkie festiwale dostępne będą od stycznia 2014 roku na stronie www.electronicbeats.net, za pośrednictwem aplikacji mobilnych Electronic Beats oraz w wybranych bileteriach.

 

Przy udziale tak cenionych na całym świecie artystów, jak Woodkid, Giorgio Moroder, Disclosure, Efterklang oraz Nôze, festiwale organizowane tej jesieni przez T-Mobile szybko się wyprzedawały. Najlepsze momenty z tych imprez – z festiwali w Podgoricy, Budapesztu, Zagrzebia, Drezna oraz Wiednia – możemy przeżyć raz jeszcze dzięki darmowym aplikacjom Electronic Beats Video oraz Electronic Beats Radio, dostępnym na urządzenia przenośne i smartfony.

 

Warto w tym miejscu nadmienić, że Electronic Beats Radio została uznana przez “Android Apps Magazine” najlepszą muzyczną aplikacją roku 2013. Jak podkreślili redaktorzy magazynu, EB Radio “obowiązkowo powinni ściągnąć” wszyscy fani muzyki elektronicznej. Można to zrobić ze strony www.electronicbeats.net.

 

Electronic Beats to międzynarodowy program muzyczny T-Mobile. Wszystkie związane z nim aktywności można śledzić za pośrednictwem portalu o dobrej muzyce T-Mobile Music oraz bezpośrednio na www.electronicbeats.net, gdzie obok najnowszych newsów o artystach i muzycznych wydarzeniach, pojawiają się materiały o podróżach, sztuce, designie oraz modzie. Dodatkową atrakcją są bogate w ekskluzywne nagrania strony poświęcone EB Radio oraz EB Video. Electronic Beats to także drukowany magazyn, a także wielokrotnie nagradzane DVD “Slices”, dostępne w darmowej dystrybucji także w Polsce.

 

Więcej informacji na stronie www.electronicbeats.net oraz www.t-mobile-music.pl/electronicbeats