05.12.2014 Szymon Nowicki Radio SAR Poleca!,

Rekrutacja w Radio SAR!

rekr_prost

Jeśli kiedykolwiek chcieliście spróbować swoich sił w radiu, zastanawialiście jak będziecie brzmieć na antenie, jesteście aktywni i chcielibyście się czymś podzielić z całym światem to zapraszamy do udziału w rekrutacji! rekrutacja a4 final-page-002 13.grudnia!

Jesteśmy miłośnikami szeroko pojętej sztuki, od muzyki, poprzez film, literaturę, kończąc na sprawach codziennych, które opakowujemy w wyśmienite utwory i przekazujemy Wam – słuchaczom. Szukacie czegoś wyjątkowego? Radio SAR to idealne miejsce. Muzyka z całego świata, od najostrzejszych rockowych brzmień do psychodelicznych tonów. Tylko tutaj usłyszysz nowości i dawno zapomniane piosenki, a dzięki archiwum SARu, dowiesz się jak nasi poprzednicy na przekór ustrojowi dawali dowód swojej indywidualności. My kontynuujemy tę ideę i robimy to co potrafimy najlepiej. Tworzymy dobre radio.

Jeśli chcielibyście dołączyć do naszej ekipy to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wystarczy wejść na stronę: www.radiosar.pl/rekrutacja i uzupełnić ankietę. Macie czas do soboty 13.12 do godziny 23:59. Następnie w niedzielę 14.12 oczekujcie odpowiedzi na swojej skrzynce mailowej.

Wpadnij do nas i zostań na dłużej. Tutaj kawę każdy parzy tylko dla siebie.

radiosar.pl/rekrutacja