26.10.2016 Mateusz Wyborski Promowane, Radio SAR Poleca!, Wydarzenia, Zapowiedzi,

WYBORY DO STRUKTUR SSPG!

pelne-011

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się na uczelni? Jesteś pomysłowy, odpowiedzialny, zarażasz innych optymizmem? Lubisz kreować rzeczywistość wokół siebie ? To właśnie jest Twój czas! Czas na start w wyborach do organów Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej !

 

Już jutro 27.11 rozpoczną się procedury związane z całym procesem wyborów do organów SSPG, czyli do PSPG (Parlament Studentów PG), WRS (Wydziałowych Rad Studentów) oraz RM (Rad Mieszkańców). Od jutra  do 7.11 włącznie, każdy chętny może złożyć swoją kandydaturę w odpowiedniej dla danego wydziału Komisji Wyborczej.

 

Dodatkową motywacją dla wszystkich kandydujących, powinien być fakt, iż tegoroczna kadencja Parlamentu Studentów Politechniki Gdańskiej, będzie już 60 w historii jego istnienia, co czyni go jedną z najstarszych studenckich demokracji w Polsce.

 

Wszystkie szczegóły, formularze oraz miejsca lokalizacji SWKW (Studenckich Wydziałowych Komisji Wyborczych) znajdziecie na stronie www.sspg.pl. Zaś tych, którzy nie zdecydują się na aktywną działalność w strukturach SSPG, już dziś zapraszam do głosowania na swoich przedstawicieli już 16 i 17 listopada !