11.04.2016 Lucyna Biczyńska Informacje, Patronat Medialny, Radio SAR Poleca!, Wydarzenia,

Wygraj płatne praktyki! Został tylko tydzień!

image

Young Project Menagement Program – jest corocznym, ogólnopolskim konkursem powstałym z inicjatywy International Project Management Association Polska oraz Międzywydziałowego Koła Naukowego Project Management Politechniki Gdańskiej. W obecnym roku akademickim odbywać się będzie już XVI edycja tego wydarzenia. Konkurs charakteryzuje ścisłe ukierunkowanie na tematykę Zarządzania Projektami. Program YPMP to jeden z najbardziej znanych konkursów dla zdolnych i ambitnych studentów z całej Polski, o szczególnych predyspozycjach do zawodu Project Managera.

 

Konkurs realizuje założenie, zgodnie z którym Polscy Project Managerowie staną się cenionymi pracownikami na tle zagranicznych konkurentów. Uczestnikami konkursu mogą być studenci uczelni wyższych oraz absolwenci (poniżej 30 roku życia) do dwóch lat po ukończeniu studiów, którzy są zainteresowani tematyką PM.

 

Nagrodą główną konkursu YPMP są płatne, merytoryczne praktyki, dzięki którym laureaci mają idealną szansę na rozpoczęcie swojej kariery. Należy pamiętać jednak, że udział w YPMP to również możliwość nabycia nowej wiedzy, zdobycia kontaktów oraz własnego rozwoju. Osoby, które najlepiej rozwiążą zadanie konkursowe, zostaną zaproszone na finał do Gdańska.  W trakcie finału konkursu będzie możliwość poznania szeregu osób, które na co dzień zajmują się zarządzaniem projektami.

 

Dziś podejmij decyzję i zawalcz o swoją przyszłość. Wejdź na http://ypmp.pl/rejestracja/ i zarejestruj się! Masz jeszcze tydzień – zapisy trwają do 18 kwietnia!