-
Blues Na Świecie Festival coraz bliżej!
-
Blues on the Rock Street ponownie na antenie Radia SAR!
Miło nam poinformować, że od 15 kwietnia, zaraz po audycji „Trójwymiar”, na antenie Radia SAR pojawi się blok około bluesowy. Jak pamiętają najstarsi słuchacze – kilka lat temu taki blok muzyczny w naszym radiu funkcjonował. Nosił on nazwę „Blues on the Rock Street” i jego autorem był Adam Brzeziński.
-
Wszyscy śpiewamy na rockowo!
-
Trójwymiar powróci już jutro o 21:00!
-
JAN GAŁACH AND FRIENDS, CZYLI POLSKIE BIAŁE POŁUDNIE
