sarold


Historia

Jeśli interesuje Cię historia Radia SAR, zapraszamy do zgłębienia informacji znajdujących się w archiwum SARu, gdzie dowiesz się jak nasi poprzednicy na przekór ustrojowi dawali dowód swojej indywidualności. Serdecznie polecamy.

 

 

 

logo_radioSAR_kolor_kw

 

Radio SAR dzisiaj

Jesteśmy organizacją studencką na Politechnice Gdańskiej. Studencką Agencję Radiową tworzą ludzie otwarci na wyzwania i nowe pomysły. Jesteśmy reporterami i dziennikarzami, robimy dobre radio. TWORZYMY ! ! !

 

 

Radio SAR to alternatywa dla komercyjnych stacji radiowych. Jesteśmy grupą zapaleńców muzycznych, informacyjnych i technicznych, która tworzy medium dla Was – studentów. Przeprowadzamy wywiady z ludźmi z niecodziennymi pasjami, odkrywamy muzykę, prowadzimy różnorodne audycje, nie straszny nam żaden temat! Przekonaj się sam!

Redakcja MuzycznaSAR-44

Centrum dowodzenia wszystkimi sprawami muzycznymi. Różnorodne audycje, układanie radiowej playlisty i wywiady z zespołami to tylko część naszej pracy. Przed słuchaczami staramy się odkrywać wszelkie muzyczne zakamarki – od bluesa i jazzu po ska i dj’skie sety. Na pewno usłyszysz u nas wiele nieznanych Ci kawałków! Przekonaj się sam .

Chcesz nam podesłać ciekawą piosenkę albo zasugerować z jakim zespołem moglibyśmy przeprowadzić wywiad? A może chciałbyś zaprezentować swoją kapelę na naszej antenie? Pisz! Chętnie podejmujemy współpracę z zespołami, zwłaszcza trójmiejskimi!

Kontakt: muzyczna@radiosar.pl

 

SAR-53

Redakcja Informacji

Newsy, newsy, newsy! Tym się żywimy! Oprócz tego piszemy relacje z wydarzeń i przeprowadzamy wywiady. Od nas dowiesz się, co ciekawego dzieje się w Trójmieście oraz na Twojej uczelni. Informacje od studentów dla studentów. Chcesz nas o czymś poinformować albo masz na oku ciekawe wydarzenie? Czekamy na Twoją informację!

Kontakt: informacja@radiosar.pl

 

Redakcja Promocji

Współpraca to nasz żywioł! Chętnie wspieramy patronatem ciekawe wydarzenia, nie tylko muzyczne! Główkujemy często nad akcjami promocyjnymi Radia SAR a więc wypatruj naszych działań. Patronaty, współpraca, promocja?

Kontakt: promocja@radiosar.pl

 

Redakcja Techniczna

Nieliczna ekipa dbająca o techniczną stronę Radia SAR. Kilometry kabli i inne sprzęty oraz streaming i strona internetowa to nasze działki. Sugestie do strony internetowej, problemy ze streamem?

Kontakt: admin@radiosar.pl

konsoleta